Бра з білим плафоном в золотому корпусі

- В наличии
- Код: 86517/1 GD
1 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель бра з білим плафоном в двох кольорах корпуса: хром або золото. Бра має вбудовані світлодіоди: тепле світло (золото), нейтральне світло (хром).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Длина | 23 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х9 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Серия | 86517 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 325 ₴






