Бра в золотому корпусі із кришталевою квіткою

- В наличии
- Код: 86529/1 GD
1 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра із кришталевою квіткою-плафоном представлене в двох кольорах металевого корпусу: золото та хром. У кришталевій квітці розміщується цоколь Е14, а по контуру стінової основи - вбудовані світлодіоди, тепле світло (золотий корпус), нейтральне світло (хром).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Длина | 23 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | 86529 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 505 ₴







