Бронзове бра із кришталевими підвісами

- В наличии
- Код: 11549/1
865 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіновий світильник-бра у металевому корпусі бронзового кольору із підвісами кришталевого каміння.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 28х12 см |
| Серия | 11549 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 865 ₴






