Біле із позолотою бра-свічка із кришталевими підвісами

- Нет в наличии
- Код: 11618/1
785 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіновий світильник-бра у металевому корпусі білого кольору із позолотою із підвісами кришталевого каміння.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Білий з позолотою |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 26х12 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 785 ₴





