Бра з білим абажуром в хромовому корпусі

- В наличии
- Код: S8639
1 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель бра з білим абажуром в металевому корпусі кольору хром з декором кришталевого каміння на корпусі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Длина | 27 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 14 |
- Цена: 1 785 ₴







