Люстра в срібному корпусі на 5 квадратних плафонів

- Нет в наличии
- Код: 6671/5 B CH
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в металевому корпусі кольору хром на 5 квадратних плафонів. Діаметр люстри - 50 см, висота - 30 см. Представляємо серію плафонних люстр у 3-х комплектаціях (2, 3 та 5 плафонів) у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) та у 2-х варіантах плафонів (круглий (діаметр 15 см) - тип А та квадратний (12х10 см) - тип B).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Прозорий з візерунком |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | 6671 B CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 1 545 ₴






