Люстра в чорному корпусі із 3-ма янтарними плафонами

- В наличии
- Код: 7075/3 AB+BK+AB
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в чорному корпусі із 3-ма янтарними плафонами та сатиновою фурнітурою. Діаметр люстри - 50 см, висота - 23 см. Неймовірна серія люстра із янтарними плафонами у чорному корпусі з сатиновою фурнітурою представлена у 2-х комплектаціях: на 2 та 3 плафони.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 23 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | 7075 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Треугольник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 1 315 ₴







