Срібна люстра на 2 білих плафони

- Нет в наличии
- Код: 91061/2 CH
795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в металевому корпусі кольору хром на 2 круглих білих плафона (діаметр плафона - 12 см). Довжина люстри - 65 см, ширина - 30 см, висота - 15 см. Представляємо серію невисоких плафонних люстр у 3-х комплектаціях (2, 3 та 5 плафонів) у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Серия | 91061 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 795 ₴




