Люстра на 5 білих плафонів у квіткових мотивах г

- Нет в наличии
- Код: 91062/5
1 845 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в металевому корпусі кольору сатин на 5 білих плафонів (розмір плафона - 14х8 см) . Діаметр люстри - 65 см, висота - 15 см. Представляємо серію невисоких плафонних люстр у квіткових мотивах, яка представлена 4-х комплектаціях (2, 3,5 та 8 плафонів).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Сатин |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 14х8 см |
| Розмір стельової основи | 14х2 см |
| Серия | 91062 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 1 845 ₴





