Настінний світильник з скляними паличками COLISEUM BLACK

- Нет в наличии
- Код: WJ882/2 S BK
2 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник в чорному корпусі з скляними паличками COLISEUM BLACK
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 33 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х10х2 см |
| Розмір упаковки | 60х31х17 см |
| Серия | J 881 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22 |
- Цена: 2 095 ₴





