Люстра з легким хвилеподібним корпусом у чорному кольорі 120 см

- Нет в наличии
- Код: K27-1200 BK
5 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантна видовжена модель люстри K27 — це сучасний дизайнерський елемент, що поєднує стиль, функціональність і ефективне освітлення. Виготовлена з пластикових дуг, які плавно вигинаються в елегантні лінії, люстра нагадує природні хвилі, як рух води. Чорна металева стельова основа надає люстрі міцності та сучасного вигляду, а її прямі форми додають лаконічності будь-якому простору. Довжина люстри — 120 см, висота корпусу — 45 см, а ширина — 20 см. Максимальна висота люстри досягає 120 см, що дозволяє регулювати її під різну висоту стелі. Завдяки вбудованим світлодіодам з нейтральним світлом, люстра забезпечує м'яке, рівномірне освітлення, що ідеально підходить для будь-яких кімнат. Потужність люстри складає 64 Вт, що дозволяє використовувати її для освітлення просторих віталень, їдалень або open-space зон. Ця люстра стане стильним акцентом і чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 55 см |
| Мощность, Вт | 64 w |
| Розмір монтажної планки | 49,5 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 20 |
- Цена: 5 095 ₴







