Мінімалістичний підвіс у чорному мармуровому корпусі 32х6 см

- В наличии
- Код: A077/1 BK
1 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний підвісний світильник у чорному металевому корпусі з емітацією мармуру та золотою фурнітурою — це ідеальне поєднання стилю та елегантності для сучасних інтер’єрів. Світильник має діаметр підвісного корпусу 6 см та висоту 32 см, що робить його компактним і зручним для різних просторів. Внизу корпусу розміщується акриловий розсіювач, під яким знаходяться вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом потужністю 5 Вт, що забезпечує м’яке і приємне освітлення. Загальна висота світильника регулюється до 145 см, що дозволяє адаптувати його до різної висоти стелі. Цей підвісний світильник стане чудовим доповненням для інтер’єрів в стилі модерн, мінімалізм або лофт, додаючи приміщенню елегантності і сучасного вигляду.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 32 |
| Длина | 6 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір стельової основи | 6х9 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Цилиндр |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6 |
- Цена: 1 795 ₴





