Видовжена люстра у чорному геометричному корпусі 100 см

- В наличии
- Код: K29-1000 BK
3 515 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія люстр K29 в чорному геометричному корпусі — це стильне поєднання мінімалізму та функціональності. Їх дизайн вражає завдяки лаконічним лініям і сучасним акцентам: два чорних споти в центрі люстри, оформлені хромованими деталями, з яких розсіюється світло через матові білі акрилові розсіювачі. До спотів кріпляться дві довгі горизонтальні планки, оснащені світлодіодами з нейтральним світлом. Внизу планок розміщені силіконові розсіювачі, які забезпечують м'яке та рівномірне освітлення. Ця серія люстр K29 представлена в двох варіантах довжини: 100 см (20 Вт) та 120 см (24 Вт), що дозволяє вибрати оптимальний розмір для різних просторів. Завдяки можливості регулювання висоти підвісу до 120/150 см, вона ідеально підходить для приміщень з різною висотою стелі. Люстра K29 стане чудовим акцентом у кухні, dining-зоні, open-space чи офісі, де важливі не тільки функціональність, а й стильне освітлення, яке привертає увагу і додає простору елегантності та сучасного вигляду.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 100 |
| Длина корпуса | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | K29 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 14 |
- Цена: 3 515 ₴








