Люстра із серії Curtis в хромі з білим абажуром Ø 60 см

-10%
- В наличии
- Код: MJ32-600 WT
14 795 ₴
13 315,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра з серії Curtis — це розкішне поєднання сучасного дизайну та елегантної витонченості. Її конструкція поєднує металеві кільця, які утворюють вражаючу химерну форму в нижній частині світильника, надаючи люстрі стильного вигляду. Металеві кільця розташовані у вигляді ефектного хрустального каскаду, що створює чудовий гру світла та тіні. Модель представлена у варіантах: хромований корпус із блим абажуром та золотий корпус із чорним абажуром Ø 40 см (6 ламп) та Ø 60 см (8 ламп) Такі варіації дозволяють вибрати відповідний варіант для різних приміщень. Цоколь E14 надає можливість використання різних типів ламп, що дозволяє підлаштувати яскравість і теплоту світла під ваші потреби. Ця люстра додає простору нотки розкоші, гармонійно поєднуючи сучасний дизайн з класичними елементами. Її витончений вигляд і майстерно виконані деталі роблять люстру не тільки джерелом світла, а й стильним акцентом у вашому інтер'єрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8х4 см |
| Серия | WJ 32 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 13 315,50 ₴


