Декоративний квадратний світильник-годинник 23х23 см

- В наличии
- Код: STW010S-230
4 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія декоративних світильників-годинників у стильному дизайні з використанням травертину. Кожен годинник поєднує естетику годинника та елемента освітлення, створюючи оригінальний акцент в інтер'єрі. Корпус годинників виконаний із природного травертину, який надає виробу природного вигляду та додає тепла та затишку будь-якому простору. Моделі представлені в двох варіантах: квадратному та круглому корпусі. Квадратні варіанти мають два розміри: 23x23 см та 30x30 см, а круглі — два діаметри: 23 см та 31 см. Вони оснащені елегантними стрілками, виконаними в кольорі дерева, що додають контрасту та вишуканості до мінімалістичного вигляду. Світильники мають вбудовані світлодіоди з теплим світлом (6,8 Вт), які розміщені під акриловим розсіювачем, створюючи м'яке, приємне освітлення. Це дає можливість додатково освітлювати приміщення, підкреслюючи стиль і створюючи атмосферу затишку. Ці декоративні годинники-світильники ідеально підходять для сучасних інтер'єрів, додаючи елегантності в вітальні, спальню або коридор. Класичний та стильний дизайн дозволяє легко поєднувати їх з іншими елементами інтер'єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 23 |
| Длина корпуса | 23 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Травертин |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 6,8 Вт |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 18х2,5 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | STW010 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 23 |
- Цена: 4 595 ₴







