Чорне бра зі спотом у круглому корпусі Ø 20 см

- В наличии
- Код: WJ034/200 BK
1 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильне мінімалістичне бра має круглу металеву основу з поворотним спотом розміром 10х2,5 см. Мінімалістичний та сучасний дизайн чудово поєднується з практичністю, роблячи цю модель ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру. Ця модель бра представлена у трьох кольорах металевого корпусу: білий, чорний та сатин, що дозволяє підібрати варіант, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. А також у двох діаметрах корпусу: 15 та 20 см, в обох відступ від стіни — 15 см. Бра обладнане вбудованими світлодіодами потужністю 6 Вт, що підтримують нейтральну температуру світла, забезпечуючи комфортне освітлення в будь-якій ситуації. Завдяки продуманій конструкції та елегантному дизайну, це бра стане стильним акцентом у вашому просторі, забезпечуючи не тільки освітлення, але й додаючи інтер’єру сучасного вигляду.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 6,7 |
| Розмір монтажної планки | 16,5 см |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 9х17 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ034 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 435 ₴






