Світильник дизайнерський у чорному корпусі із латунною трубкою Ø 40 см

- В наличии
- Код: MJ09-400 BK
11 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський світлодіодний світильник з нейтральним світлом поєднує в собі сучасний стиль та функціональність, ставши чудовим акцентом для будь-якого інтер’єру. Світильник складається з трьох вигнутих металевих частин, що створюють цікаву та динамічну композицію, що нагадує мистецький об’єкт. Це оригінальне рішення дозволяє привернути увагу до простору, вносячи елементи мистецтва в дизайн. Модель представлена у двох кольорах плафона — чорному та білому, що дозволяє підібрати світильник для різних стилів інтер'єрів. Центральна трубка, яка регулює висоту, має латунний колір — стильний акцент, що додає елегантності та розкоші виробу. Розміри світильника представлені в двох варіантах: Ø 40 см та 50 см, що дає можливість вибрати відповідний розмір для приміщення будь-якої площі. Загальна висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні стелі. Цей світильник стане стильним доповненням для віталень, спалень, столових зон або офісів, де важливо не лише забезпечити ефективне освітлення, а й підкреслити естетику простору.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Диаметр корпуса | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ09 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Цена: 11 255 ₴








