Срібний світильник з квітковим узором на графітовому плафоні Ø20х32 см

- В наличии
- Код: 6368/1A CH+GR
445 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у металевому корпусі виконаний у флористичних мотивах, що надає йому елегантного вигляду та особливого шарму. Скляний блискучий плафон оздоблений квітковим узором, що додає світильнику витонченості та стилю. Діаметр плафона складає 12 см, а загальна висота світильника — 32 см. Цоколь Е27 на одну лампу дозволяє вибирати різні типи ламп для оптимального освітлення. Модель представлена в трьох кольорах корпусу: хром із графітовим плафоном, хром із білим плафоном та золотий з янтарним плафоном, що дає можливість підібрати світильник під будь-який інтер'єр. Особливу розкіш цьому світильнику додає маленьке декоративне каміння, розташоване над плафоном у металевому завитку, що робить його ще більш привабливим. Цей світильник чудово підходить для коридору, передпокою чи будь-якого іншого маленького приміщення, додаючи вишуканості та стильного освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 32 |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12х12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | 6368/1A |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для коридору |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 445 ₴




