Стельовий чорний світильник на 2 подвійних плафони 50х15 см

- Нет в наличии
- Код: 6190/2A BK+CH
815 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасні плафонні світильники в чорному металевому корпусі з подвійними скляними плафонами — це стильне поєднання мінімалізму та елегантності. Плафони мають витягнуту циліндричну форму розміром 12х12 см та складаються з двох частин: внутрішня частина виконана з матового скла, а зовнішня — з прозорого скла з делікатними чорними лініями на напиленні, що створює ефект легкості та витонченості. Чорний металевий корпус гармонійно поєднується з хромованою фурнітурою, надаючи виробу сучасного вигляду і елегантності, що органічно впишеться в будь-який інтер'єр. Світильники цієї серії представлені в кількох варіантах: на два плафони (довжина 50 см, ширина 15 см, висота 26 см) на три плафони (діаметр 45 см, висота 26 см) на п'ять плафонів (діаметр 50 см, висота 26 см) Крім того, є бра на один плафон, яке стане чудовим доповненням до будь-якої зони. Кожен плафон оснащений цоколем E27, що дає можливість вибирати різні типи ламп для досягнення бажаної яскравості та температури світла, що робить світильники універсальними та функціональними для будь-якого простору.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 12х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 6190 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 815 ₴




