Бра з травертиновим корпусом 27х25 см

- В наличии
- Код: STW001-300
3 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасне бра з травертиновим корпусом та дерев'яним елементом 27х25 см у поєднанні з білим матовим скляним плафоном створює стильний акцент в будь-якому інтер'єрі. Плафон круглої форми, діаметром 10 см, забезпечує м'яке і рівномірне світло, що підходить для створення затишної атмосфери в будь-якій кімнаті. Модель має унікальний дизайн, де поєднуються натуральні матеріали, такі як травертин та дерево, з сучасними рішеннями. Цей сучасний стиль ідеально підходить для інтер'єрів в стилі Loft або модерн. Завдяки акцентним декоративним елементам, таким як природні текстури та лаконічні лінії, бра виглядає елегантно і гармонійно поєднується з різними стилями оформлення. Бра має цоколь G9, що дозволяє вибрати лампу за потужністю та температурою світла, відповідно до ваших вимог. Ця модель стане чудовим вибором для спальні, вітальні або дитячої кімнати, де вона додасть елегантності та сучасного вигляду.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 27 |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Травертин |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 7,5 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 525 ₴









