Видовжене чорне бра з плафоном, поличкою та USB 30х13 см

- В наличии
- Код: WB028/300 BK
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функціональне бра у стильному чорному металевому корпусі з білим матовим плафоном та вбудованою поличкою, яка додає додаткову зручність для розміщення декоративних елементів або невеликого вазону. Такий дизайнерський елемент не лише забезпечує освітлення, але й додає особливого стилю вашому інтер'єру, роблячи простір більш організованим і затишним. Довжина бра — 30 см, ширина — 13 см, відступ від стіни — 13 см. Плафон Ø 7,5 см оснащений цоколем G9, що дозволяє використовувати різні типи ламп, надаючи гнучкість у виборі бажаної яскравості та температури світла. У верхній частині бра, під акриловим розсіювачем, вбудовані світлодіоди потужністю 2,4 Вт з нейтральною температурою світла, що створює приємне підсвічування для комфортної атмосфери. Ця модель має 3 вимикачі та USB-роз'єм, що додає практичності для зарядки гаджетів чи інших пристроїв, не займаючи додаткового простору. Ідеально підходить для спальні, дитячої кімнати чи вітальні, бра поєднує в собі елегантність та функціональність.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 2,4 |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір плафона | 7,5 см |
| Розмір стельової основи | 28х9х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 2 255 ₴








