Бра ліве в чорному корпусі із спотом та вимикачем 36х12 см

- В наличии
- Код: WJ029/2 L BK (лівий)
2 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасне бра у чорному металевому корпусі з спотом та нижньою підсвіткою стане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ця модель доступна у двох варіантах: правий та лівий, що дозволяє зручно розмістити бра в приліжковій зоні з обох боків ліжка, в залежності від розміщення споту та вимикача. Розміри бра: довжина — 36 см, ширина — 12 см, відступ від стіни — 14 см. Плафон-спот має видовжену форму (8x2,5 см) і виготовлений з чорного металу, а також оснащений регулюючим механізмом, що дозволяє направляти потік світла в потрібному напрямку. Ця модель бра обладнана роздільним вимикачем на корпусі, що дозволяє зручно керувати освітленням: окремо включати спот або підсвітку, що додає універсальності використанню. Потужність — 7,4 Вт (з них 3 Вт — для споту). Світло має нейтральну температуру, забезпечуючи комфортне освітлення для різних ситуацій. Ця модель чудово підходить для спальні, дитячої кімнати чи вітальні, додаючи атмосферу затишку та стилю в інтер'єр.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Длина | 36 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 7,4 |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір плафона | 8х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 28х4,5х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ029/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 275 ₴







