Бра зі спотом у чорно-латунному корпусі 14х9 см

- В наличии
- Код: B326/1 BK+AB
1 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильне мінімалістичне бра має круглу металеву основу з поворотним спотом розміром 13,5х3 см. Мінімалістичний та сучасний дизайн чудово поєднується з практичністю, роблячи цю модель ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру. Довжина бра - 14 см, ширина - 9 см, відступ від стіни - 12 см. Ця модель представлена у двох варіантах металевого корпусу: біла основа із чорним спотом чорна основа із латунним спотом Такі варіації кольорів дозволяють підібрати варіант, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Бра обладнане вбудованими світлодіодами потужністю 3 Вт, що підтримують нейтральну температуру світла, забезпечуючи комфортне освітлення в будь-якій ситуації. Завдяки продуманій конструкції та елегантному дизайну, це бра стане стильним акцентом у вашому просторі, забезпечуючи не тільки освітлення, але й додаючи інтер’єру сучасного вигляду.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 14 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір плафона | 13,5х3 см |
| Розмір стельової основи | 8х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | B326/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 9 |
- Цена: 1 395 ₴






