Кільцева люстра з 24 білими плафонами у чорному корпусі Ø 120 см

- В наличии
- Код: AT32/24R BK+WT
12 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кільцева підвісна люстра з 24 білими плафонами-кулями різних діаметрів (8/10/12/15 см), розташованими хаотично на чорному металевому корпусі, створює ефект легкості і елегантності в будь-якому інтер'єрі. Діаметр металевого кільця складає 90 см, а загальний максимальний діаметр люстри з плафонами досягає 120 см, що залежить від розміщення плафонів. Ця модель також має регульовану висоту підвісу, яку можна оптимально налаштувати в межах від 60 до 150 см, що дає можливість адаптувати люстру під різні простори. Ідеальний вибір для сучасних інтер'єрів, ця люстра стане чудовим доповненням кухні, вітальні, спальні або стильних комерційних приміщень, додаючи їм сучасного вигляду та оригінального акценту. Модель у чорному металевому корпусі із білими плафонами представлена у декількох варіаціях (кільцеві люстри: на 5, 10, 15 та 24 плафони; видовжені: на 8, 10 та 14 плафонів)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 78 см |
| Длина | 120 |
| Диаметр кольца | 90 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 24 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 1,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 6х2 см |
| Серия | AT 32 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 2 троси |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 120 |
- Цена: 12 235 ₴




