Люстра видовжена хромованому корпусі на 6 плафонів (тип А)

- В наличии
- Код: SGJ7/6A CH+WT
5 085 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена металева люстра в хромовому кольорі з 6 білими скляними плафонами додає інтер'єру елегантності та сучасного вигляду. Довжина корпусу люстри становить 120 см, а ширина — 40 см, що робить її чудовим варіантом для просторих приміщень. Плафони круглої форми забезпечують рівномірне освітлення. Модель доступна у двох варіантах кріплення: Тип А — дві точки кріплення: із стельовою основкою розміру 10х2,5 см та монтажною планкою 9,5 см, з прикріпленим тросом. Тип В — одна велика стельова основка розміру 50х5х3 см, з монтажною планкою 33 см. Цоколь Е27 дає можливість вибирати лампи за бажаною потужністю та температурою світла. Загальна висота люстри регулюється від 40 до 160/175 см, що дозволяє підлаштувати її під будь-яке приміщення. Цей стильний світильник ідеально підходить для вітальні, спальні чи кухні, а також стане чудовим вибором для освітлення обідньої зони, столу чи кухонного острова.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 47 см |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | SGJ 7 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 5 085 ₴





