Підвіс золотий із прозорим елементом з ефектом бульбашок води

- В наличии
- Код: A264-60*360 AB
2 335 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантний підвісний світильник, який стане чудовим акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі. Унікальна конічна форма поєднує металеву основу та скляний елемент з ефектом бульбашок, що додає легкості та свіжості. Цей світильник створює атмосферу, що привертає увагу та додає простору оригінальності, поєднуючи практичність і декоративність. Модель доступна в двох кольорах металевого корпусу: хром та золотий, що дозволяє обрати варіант, який найкраще підходить до вашого інтер'єру. Вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла (потужність 3,6 Вт) створюють комфортне та функціональне освітлення. Регульована висота підвісу від 45 до 135 см дає змогу використовувати цей світильник у різних просторах, від приліжкових тумбочок до каскадних композицій для великих приміщень, таких як ресторани, кафе та готелі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 36 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 3,6 |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір стельової основи | 8х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | A264 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6 |
- Цена: 2 335 ₴






