Світильник у чорно-білому корпусі з імітацією дерева Ø 50 см

- В наличии
- Код: DE27/1
3 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний світильник, який чудово поєднує сучасний вигляд і функціональність. Його конструкція з двома ярусами виглядає стримано, проте додає інтер’єру динаміки, забезпечуючи м'яке та рівномірне освітлення. Ідеально підходить для тих, хто шукає простий і акцентний елемент для зонального освітлення. Нижня частина світильника виконана у вигляді чорної чаші з вбудованими світлодіодами потужністю 6 Вт, що дають нейтральне світло і чудово освітлюють простір. Верхня частина, яка нагадує дашок, з однієї сторони має декоративне імітування дерева, що створює природний вигляд, а з іншого боку пофарбована в білий колір, забезпечуючи рівномірне розсіювання та відбиття світла. Загальний діаметр світильника становить 50 см, а висота підвісної частини — 15 см. Регульована висота дозволяє налаштувати освітлення на рівень від 30 до 180 см. Ця модель чудово підходить для спальні, вітальні або комерційних приміщень, додаючи витончену атмосферу, що поєднує стиль і практичність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Дерево |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 945 ₴







