Підвісний прозорий світильник-квітка у білому корпусі Ø 50 см

- В наличии
- Код: MJ330-500
11 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірний підвісний світильник виконаний у формі стилізованої прозорої квітки із акрилу Ø 50 см, з м’якими різьбленими елементами, що чудово розсіюють світло. Усередині квітки, під прозорим плафоном із оргскла, розміщені світлодіоди потужністю 8 Вт з делікатним латунним обвідком, що додає елегантності та сучасного вигляду. Цей дизайн створює затишну, повітряну атмосферу, підкреслюючи витонченість простору. Стельова частина світильника виготовлена з білого металу, що гармонійно поєднується з плафоном, надаючи люстрі цілісного та елегантного вигляду. Загальна висота світильника регулюється в межах від 35 до 160 см, що дає змогу адаптувати світильник до будь-яких розмірів приміщення. Світильники цієї серії ідеально підходять для спалень, дитячих кімнат, лаунж-зон чи віталень, де важливе не лише функціональне освітлення, а й делікатна декоративність.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 |
- Цена: 11 795 ₴






