Кільцева люстра з 15 прозорими плафонами у білому корпусі Ø 80 см

- В наличии
- Код: AT32/15R WT+CL
9 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кільцева підвісна люстра з 15 прозорими плафонами-кулями різних діаметрів (8/10/12/15 см), розташованими хаотично на білому металевому корпусі, створює ефект легкості і елегантності в будь-якому інтер'єрі. Діаметр металевого кільця складає 55 см, а загальний максимальний діаметр люстри з плафонами досягає 80 см, що залежить від розміщення плафонів. Ця модель також має регульовану висоту підвісу, яку можна оптимально налаштувати в межах від 45 до 140 см, що дає можливість адаптувати люстру під різні простори. Ідеальний вибір для сучасних інтер'єрів, ця люстра стане чудовим доповненням кухні, вітальні, спальні або стильних комерційних приміщень, додаючи їм сучасного вигляду та оригінального акценту. Модель у білому металевому корпусі із прозорими плафонами представлена у декількох комплектаціях (кільцеві люстри: на 15 та 24 плафони; видовжені: на 8, 10 та 14 плафонів)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 47 см |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 55 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 1,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 6х2 см |
| Серия | AT 32 WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 2 троси |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 9 925 ₴




