Люстра у латунному кільцевому корпусі з кришталем Ø 60 см

- Нет в наличии
- Код: MJ310-600 AB
11 605 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в латунному кільцевому корпусі з двома ярусами кришталевих підвісок — це розкішний елемент для будь-якого інтер'єру, що додає елегантності та стилю. Виготовлена з кришталевих підвісок (кожна 14х1,5 см), люстра створює неймовірний ефект світла, переливаючись і розсіюючи світло завдяки численним кутам заломлення. Вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла забезпечують м'яке, але яскраве освітлення, яке підходить для будь-якої ситуації. Ця модель представлена у двох діаметрах: 60 см (потужність 43 Вт) і 80 см (потужність 60 Вт), що дозволяє обрати оптимальний розмір для різних приміщень. Регульована висота люстри до 110 см дозволяє налаштувати її під будь-яке приміщення, будь то спальня, вітальня чи інше просторе місце, де потрібне розкішне освітлення. Вона стане чудовим вибором для тих, хто хоче додати в інтер'єр нотки класики з сучасними акцентами. Її елегантність і функціональність зроблять будь-яке приміщення вишуканим.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 19 |
| Длина | 60 |
| Диаметр корпуса | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 43 w |
| Розмір монтажної планки | 12,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ310 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 11 605 ₴







