Люстра Лофт у мідному корпусі форми плетена сфера Ø 50 см

- В наличии
- Код: 12575/4
2 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft з металевим корпусом мідного кольору — це стильний елемент, який додасть інтер’єру елегантності та сучасного вигляду. Форма корпусу виконана у вигляді плетеної сфери розміром 50х50 см, що надає люстрі легкості та динамічності. Це рішення гармонійно поєднується з її 4 плафонами з янтарного скла розміром 15х10 см, що підкреслюють теплоту і м’якість освітлення. Люстра оснащена цоколем E27, що дає можливість вибирати лампи на ваш смак і під конкретні вимоги освітлення. Висота люстри регулюється від 60 до 115 см, що дозволяє адаптувати її до різних висот стелі. Ця люстра стане чудовим доповненням для вітальні, їдальні або спальні, створюючи атмосферу тепла і затишку в поєднанні з сучасним дизайном. Її стильна форма і м’яке світло привертають увагу, не перевантажуючи інтер’єр.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Мідь |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | 12575 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Шар |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 2 145 ₴




