Чорне дугове бра з білим плафоном у лівому корпусі 100 см

- В наличии
- Код: WJ113/1000 L BK (лівий)
2 355 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Геометрична серія бра з чорним металевим корпусом і білим скляним плафоном-кулькою (Ø 8 см) поєднує мінімалістичний дизайн та практичність. Плафон має гладку поверхню, що забезпечує м'яке і рівномірне світло, а металеві дуги додають елегантності і чіткої структури, створюючи стильний контраст з білим склом. Особливістю є вбудовані світлодіоди, розміщені не тільки в плафоні, а й по внутрішній частині дуги під силіконовим розсіювачем, що дозволяє отримати нейтральне світло, яке ідеально підходить для створення затишної атмосфери. Серія представлена у двох варіантах: правий та лівий, що дозволяє зручно розмістити бра з обох боків ліжка в приліжковій зоні. Також модель доступна у трьох розмірах: довжина 60 см, ширина 25 см, потужність 12 Вт довжина 80 см, ширина 25 см, потужність 14 Вт довжина 100 см, ширина 25 см, потужність 18 Вт Це бра стане чудовим вибором для спальні, дитячої або вітальні, де важливе поєднання сучасного вигляду та функціональності.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 100 |
| Длина корпуса | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 24,5 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 25х5х5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ113 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 355 ₴






