Скандинавська LED люстра у чорному корпусі 120х23 см

- В наличии
- Код: H24-L1200 BK
4 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в скандинавському стилі з LED підсвіткою стане ідеальним акцентом для вашого інтер'єру. Її елегантний дизайн складається з плавних ліній і виразної форми, що нагадує природну хвилю. Вона оснащена двома світловими лініями, що переплітаються, що створює ефект руху і додає простору сучасного вигляду. Люстра підтримує три режими освітлення: нейтральне, тепле і холодне світло, що дає можливість налаштувати освітлення під ваші потреби. Модель представлена в трьох кольорах корпусу: чорний, білий і золото, що дає можливість підібрати варіант під будь-який стиль інтер'єру. А також у двох розмірах корпусу: 100х19х19 см - 69 Вт (35 Вт тепле та холодне світло) 120х23х23 см -76 Вт (38 Вт тепле та холодне світло) Ця люстра — ідеальний варіант для освітлення обідніх зон у вітальнях, їдальнях чи кухнях, додаючи елегантності і функціональності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Длина корпуса | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 76 w |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 24L |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 23 |
- Цена: 4 775 ₴






