Розкішна видовжена люстра в хромі з скляними підвісами 150 см

-15%
- В наличии
- Код: MD9005-1500 CH OVAL
18 585 ₴
15 797,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в хромованому корпусі з органічними формами та скляними підвісами, що нагадують краплини води, є виразним елементом інтер'єру, який надає приміщенню витонченості та елегантності. Її форма складається з асиметричних ліній та нерівномірно розміщених елементів, що створюють унікальну композицію, натхненну природними формами. Цей дизайн перетворює світильник на стильну та ексклюзивну деталь, яка привертає увагу. Модель представлена в двох розмірах корпусу: 120х45 см і 150х45 см, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для різних просторів. Люстра оснащена цоколями G9, сумарно для кожного варіанту передбачено 12 ламп. Завдяки можливості регулювати висоту до 180 см, люстру можна підлаштувати під різні стелі та вимоги освітлення. Особливо ефектно вона виглядає в обідніх зонах, надаючи їй розкішного вигляду, ідеально підходить для встановлення над столом. Цей варіант стане чудовим доповненням для стильних віталень, їдальнь чи інтер'єрів з вишуканим дизайном.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Длина | 150 |
| Длина корпуса | 150 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Серия | MD 9005 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 15 797,20 ₴




