Видовжений світильник із 5-ма білими плафонами у чорному корпусі 110 см

- В наличии
- Код: AA251/5 BK
7 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний видовжений світильник з чорним металевим корпусом і п'ятьма білими скляними матовими плафонами (Ø 11 см), що створюють м'яке, рівномірне освітлення. Три з плафонів доповнені стильними графітовими скляними декоративними елементами, які додають світильнику елегантного вигляду та підкреслюють його сучасний стиль. Цоколь G9 у всіх плафонах дозволяє використовувати п'ять ламп для максимального освітлення. Загальна довжина світильника – 110 см, ширина – 12 см. Висота підвісу регулюється завдяки металевим трубкам (20 і 30 см), що дозволяє налаштувати її до максимуму 80 см. Цей світильник стане чудовим варіантом для зон над столом або барними зонами, а також для комерційних приміщень, зокрема для зон рецепцій. Його лаконічний дизайн і універсальність дозволяють органічно вписуватися в різні інтер'єри, надаючи приміщенню стильного та сучасного вигляду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 110 |
| Длина корпуса | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 35х6х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 7 565 ₴




