Видовжений світильник із стопати та графітовими плафонами у корпусі 100 см

- В наличии
- Код: AA249/3+2 BK
6 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний та функціональний підвісний світильник з чорним металевим корпусом, що стане чудовим доповненням до сучасного інтер'єру. Модель складається з п’яти плафонів: два споти (10х5,5 см) з цоколем GU10, два графітових скляних плафони Ø 12 см (цоколь G9) і один графітовий плафон Ø 10 см (цоколь G9), що створює рівномірне освітлення. Загальна довжина світильника – 100 см, ширина – 17 см. Висота підвісу регулюється металевими трубками (20 і 30 см) до максимуму 70 см. Цей світильник ідеально підходить для зон над столом або барними зонами, а також для комерційних приміщень, особливо таких як рецепція. Його сучасний дизайн та універсальність зроблять приміщення стильним і затишним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Длина корпуса | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір плафона | 10х5,5 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 17 |
- Цена: 6 875 ₴






