Лінійний LED світильник з акриловим розсіювачем у чорному корпусі 120 см

- В наличии
- Код: H42L-1200 BK
4 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний лінійний LED світильник з чорним металевим корпусом та акриловим розсіювачем внизу стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі. Довжина світильника — 120 см, ширина підвісної частини — лише 1,5 см, висота — 8 см. Висоту світильника можна регулювати до 143 см, що дає можливість адаптувати його до будь-якої зони, підкреслюючи бажану атмосферу. Його конструкція передбачає підсвітку, що рівномірно розсіюється через матовий акриловий розсіювач висотою 5 см, створюючи м’яке, комфортне освітлення без зайвого дискомфорту. Світлодіоди потужністю 14 Вт випромінюють нейтральне світло, що ідеально підходить для будь-якої обстановки, наповнюючи приміщення теплом та затишком. Цей світильник ідеально впишеться в кухню, вітальню чи їдальню, додаючи витонченості та створюючи атмосферу комфорту, особливо над обіднім столом. Він стане стильним і функціональним доповненням, яке привносить гармонію у кожен момент.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 8 |
| Длина | 120 |
| Длина корпуса | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 143 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 39,5 см |
| Розмір стельової основи | 40х5,5х3,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 1.5 |
- Цена: 4 545 ₴




