Видовжена підвісна люстра SIMPLE у чорному каркасі 120 см

-35%
- В наличии
- Код: SG33/6 BK
7 265 ₴
4 722,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра SIMPLE з чорним каркасом — це елегантне та стильне освітлення для будь-якого інтер'єру. Модель доступна в двох варіантах: 100 см на 5 плафонів: з них 3 чорних плафони з вбудованими світлодіодами, що забезпечують потужне та економне освітлення, і 2 білих плафони з цоколем G9 для ламп різного типу. 120 см на 6 плафонів: з них 3 чорних плафони з вбудованими світлодіодами та 3 білих плафони з цоколем G9. Світлова температура люстри — 4000K, що дає нейтральне світло, ідеальне для створення комфортної атмосфери без зайвого тепла чи холоду. Висота світильника регулюється до 65 см, що дозволяє налаштувати його під будь-які інтер'єрні вимоги. Люстра стане чудовим доповненням для віталень, їдалень або офісів, додаючи простору сучасного вигляду та функціональності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Длина корпуса | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | sg 32 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 4 722,25 ₴




