Світильник із 3-ма плафонами різних розмірів у хромованому корпусі

- В наличии
- Код: AA222/3 CH
4 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна невагома модель підвісного світильника з трьома прозорими плафонами різних розмірів (Ø 15, 11 та 9 см), що опускаються від металевої стельової основи, виглядає надзвичайно елегантно. Плафони мають вбудовані світлодіоди з теплою температурою світла, що створюють м'яке, приємне освітлення. Загальна потужність цього світильника становить 4 Вт, що є оптимальним для декоративного освітлення. Ця модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь та хром, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру. Загальна висота регулюється від 60 до 170 см, що дозволяє налаштувати світильник під конкретні умови простору. Цей стильний та функціональний світильник стане чудовим вибором для вітальні, спальні або кухні, додаючи приміщенню витонченості та елегантності, і стане справжнім декоративним акцентом вашого інтер'єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 24 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 60 см |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | AA222 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 24 |
- Цена: 4 325 ₴





