Кільцева чорна люстра з 9 прозорими плафонами Ø 60 см

- В наличии
- Код: BM62/9 BK+CL
5 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія люстр, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер’єру вишуканості. Основний акцент – скляні плафони двох розмірів діаметром 10 та 12 см, розташовані навколо металевого кільця. У серії представлені варіанти із білим, чорним або латунним корпусом в поєднанні із білими або прозорими плафонами. Також люстри доступні у 3-х комплектаціях: 9 плафонів (12 см - 4 шт, 10 см - 5 шт), кільце 40 см, загальний діаметр 60 см 14 плафонів (12 см - 6 шт, 10 см - 8 шт), кільце 55 см, загальний діаметр 75 см 18 плафонів (12 см - 4 шт, 10 см - 14 шт), кільце 70 см, загальний діаметр 90 см Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі. Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер’єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Диаметр кольца | 40 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | BM 62 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 465 ₴




