Люстра у флористичних мотивах з декоративними квітками Ø 80 см

-15%
- В наличии
- Код: D9002-800
17 495 ₴
14 870,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантна серія світлодіодних люстр у стилі флористики об'єднує латунний підвісний корпус та ніжні скляні квіткові композиції, де прозорі та матові квіти чудово доповнюють один одного. Ці люстри не лише забезпечують якісне освітлення, але й стають вишуканим декоративним елементом інтер'єру, надаючи йому унікального шарму. Серія пропонує кілька варіантів розмірів з діаметрами 60 см і 80 см, що дозволяє обрати оптимальний варіант для вашого простору. Регульована висота люстр дозволяє підібрати оптимальне освітлення для будь-якої кімнати. Світлодіоди, вбудовані по внутрішньому колу кожного корпусу, мають три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло, що створює затишну атмосферу. Світло м'яко розсіюється через кристали, надаючи квітковим елементам ніжного відблиску, що створює ефектну гру світла. Ці люстри є ідеальним вибором для вітальні, спальні або стильних комерційних приміщень, додаючи елегантність і витонченість в інтер'єр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 80 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 200 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | D 9001 |
| Тип крепежа | Стельова основа |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 80 |
- Цена: 14 870,80 ₴





