LED люстра на три кільця у чорному каркасі 60+50+40 см

- В наличии
- Код: G68-600+500+400 BK
6 405 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED люстра на три кільця у чорному каркасі представлена у трьох розмірах кілець: 60+40+20 см, потужність 107 Вт (51 Вт тепле та холодне світло) 60+50+40 см, потужність 102 Вт (50 Вт тепле та холодне світло) 80+60+40 см, потужність 152 Вт (73 Вт тепле та холодне світло) Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: нейтральний, теплий, холодний. Особливістю даної моделі є можливість регулювати висоту та виставляти бажане положення кілець. Вони можуть розміщуватись як горизонтально одне відносно одного, так і під різними кутами нахилу, створюючи свою унікальну світлову композицію. Ідеально підходить для сучасних, мінімалістичних, хай-тек та лофт інтер'єрів. Чудово виглядатиме у вітальні, їдальні, зоні відпочинку чи просторому холі, додаючи простору розкішного та футуристичного вигляду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Диаметр кольца | 60+50+40 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 107 |
| Розмір монтажної планки | 22,5 см |
| Розмір стельової основи | 25х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | G 68 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 405 ₴








