Видовжена підвісна люстра COLISEUM BLACK у корпусі 100 см

- Нет в наличии
- Код: J881-1000 L BK
10 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена підвісна люстра COLISEUM BLACK в чорному корпусі із скляними прозорими трубочками у двох розмірах: 80х30 см та 100х30 см. Серія неймовірно стильних люстр COLISEUM BLACK у чорному металевому корпусі із скляними прозорими трубочками представлена у розмірах: круглий корпус: 50, 60, 80 та 100 см видовжений корпус: 80 та 100 см бра: 22х55 см та 27х75 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 100 |
| Длина корпуса | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | J 881 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Ширина | 25 |
- Цена: 10 495 ₴




