Латунний підвіс із скляним розсіювачем з ефектом бульбашок 71 см

- В наличии
- Код: MJ462/400+300 AB
2 405 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цікава модель підвісного світильника поєднує видовжений металевий циліндричний корпус зі скляним розсіювачем з ефектом бульбашок води. Такий дизайн створює не лише стильний вигляд, а й унікальну світлову гру, коли світло м’яко підсвічує внутрішній декор. Світильник доступний у двох кольорах корпусу — чорному та латунному, а також у кількох розмірах: 41 см (21,5 см корпус + 19,5 см розсіювач) 51 см (31,5 см корпус + 19,5 см розсіювач) 71 см (41,5 см корпус + 29,5 см розсіювач) 81 см (51,5 см корпус + 29,5 см розсіювач) Усі моделі оснащені вбудованими світлодіодами нейтрального світла потужністю 3 Вт. Завдяки особливій структурі скла світло розсіюється крізь підвіс, створюючи ефект легкості та сучасної атмосфери. Цей світильник ідеально підходить для точкового підсвічування зон — біля дзеркал, у спальні, вітальні чи коридорі, додаючи простору витонченості та стилю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 71 |
| Длина корпуса | 71 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 85 см |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір стельової основи | 6х9 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ462 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 3 |
- Цена: 2 405 ₴







