Кубічна золота люстра у формі паралелепіпеда 111х60х60 см

- В наличии
29 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія геометричних люстр – це витвір мистецтва, що поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їх форма представляє собою витягнутий куб/паралелепіпед з прямими геометричними лініями, виконаними з металевого дроту золотого кольору. Серія включає три люстри розміром: 75х60х60 см, 111х60х60 см та 129х60х60 см. На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розміщуються лампочки (вони ідуть в комплекті), які забезпечують нейтральне денне світло, створюючи приємну невимушену атмосферу в приміщенні. Внутрішній простір люстри доповнений 4-ма рядами скляних паличок-трубочок довжиною 80 см (які кріпляться за допомогою силіконових гумок на відстані 10 см від краю металевої основи), що додає їй особливого шарму та витонченості. Стельова основа розміром 25х15х4 см із монтажною планкою 15 см та 4-ма тросами забезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дозволить легко встановити люстру на необхідній висоті від 65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності та унікальності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 111 |
| Длина корпуса | 111 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | Cube |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 4 троси |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Куб |
| Ширина | 60 |
- Цена: 29 795 ₴




