Підвісна люстра на три led кільця у чорному каркасі 60+40+20 см

- В наличии
- Код: G70-600+400+200 BK
6 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра на три кільця — це втілення стилю та функціональності, яке поєднує в собі лаконічний дизайн та динамічну форму. Завдяки можливості регулювання висоти та положення кілець, вона перетворюється на унікальний арт-об’єкт, що створює індивідуальну світлову композицію у вашому просторі. Модель виконана у стильному чорному каркасі та представлена у трьох розмірах: 60+40+20 см, потужність 80 Вт (по 40 Вт на тепле та холодне світло); 60+50+40 см, потужність 102 Вт (по 50 Вт на тепле та холодне світло); 80+60+40 см, потужність 122 Вт (по 60 Вт на тепле та холодне світло). Люстра обладнана трьома режимами освітлення: теплий, нейтральний та холодний, що дозволяє створювати потрібну атмосферу для будь-якого випадку. Завдяки своїй гнучкості, ця модель чудово підійде для віталень, їдалень, холів з високими стелями, а також для готелів, ресторанів чи галерей, де важлива і краса, і якість освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Диаметр кольца | 60+40+20 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 80 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 93 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
- Цена: 6 495 ₴


