Чорний лінійний LED світильник у корпусі 120 см

- В наличии
- Код: H34L-1200 BK
5 855 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний LED світильник у чорному мінімалістичному корпусі з заокругленими кутами стане чудовим доповненням для сучасного інтер'єру, додаючи йому елегантності та стильного вигляду. Його простий та лаконічний дизайн легко впишеться у будь-яку обстановку, надаючи приміщенню сучасний вигляд. Світильник довжиною 120 см і висотою 7 см має підвісну частину завширшки лише 2 см, що робить його компактним і витонченим елементом освітлення. У нижній частині світильник оснащений силіконовим розсіювачем, під яким вбудовані світлодіоди потужністю 14 Вт з нейтральною температурою світла, що забезпечує м'яке, комфортне освітлення без зайвого дискомфорту. Висота світильника регулюється до 136 см, що дозволяє підібрати оптимальну висоту для освітлення потрібної зони. Цей світильник стане ідеальним рішенням для кухні, вітальні чи їдальні, особливо для підкреслення окремих зон — він виглядатиме особливо ефектно та функціонально над обіднім столом.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 7 |
| Длина | 120 |
| Длина корпуса | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 136 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 39,5 см |
| Розмір стельової основи | 40х5,5х3,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 2 |
- Цена: 5 855 ₴




