Сучасна підвісна люстра в хромі з серії світильників з флористичних мотивів Ø 80 см

- Нет в наличии
- Код: MD6007-800 CH
13 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна підвісна люстра з серії світильників із флористичними мотивами стане яскравим акцентом у будь-якому інтер’єрі. Її дизайн вирізняється підвісними камінчиками у формі листочків, які створюють гру світла та додають простору витонченості. Модель доступна у двох кольорах корпусу — благородному золотому та стильному хромі. Ви можете обрати оптимальний розмір серед трьох діаметрів: 60 см з 9 лампами G9 80 см з 11 лампами G9 100 см з 15 лампами G9 Завдяки регульованій висоті до 150 см, люстра легко адаптується під особливості приміщення — від затишних кімнат до просторих віталень чи залів. Це світильник, який ідеально поєднує естетику, функціональність та сучасний характер, надаючи інтер’єру відчуття гармонії та розкоші.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр корпуса | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 11 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серия | MD 6007 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 13 295 ₴


