Срібна геометрична люстра у формі паралелепіпеда 95*60*60 см

- В наличии
- Код: MJ199-950*600*600 CH
21 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія геометричних люстр – це витвір мистецтва, що поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їх форма представляє собою витягнутий куб/паралелепіпед з прямими геометричними лініями, виконаними з металевого дроту кольору хром. Серія включає чотири люстри розміром: 72х60х60 см, 95х60х60 см, 100х72х60 см та 120х60х60 см. На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розміщуються лампочки (вони ідуть в комплекті), які забезпечують нейтральне денне світло, створюючи приємну невимушену атмосферу в приміщенні. Стельова основа розміром 25х15х4 см із монтажною планкою 15 см та 4-ма тросами забезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дозволить легко встановити люстру на необхідній висоті від 65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності та унікальності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Длина | 95 |
| Длина корпуса | 95 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Серия | Cube |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 4 троси |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Куб |
| Ширина | 60 |
- Цена: 21 345 ₴







