Світильник в золотому корпусі з плафоном з візерунком

- Нет в наличии
- Код: 8140/1 GD
415 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія стельових люстр в золотому корпусі з плафонами з візерунком представлена на 1, 2, 3 або 5 ламп.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Цвет плафона | Напівпрозорий з візерунком |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 8140 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для коридору |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 415 ₴





